YouTube ve Instagram Fenomeni Selçuk Büyük Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Selçuk Büyük kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve çeşitli fenomenlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selçuk Büyük’ten söz edeceğiz.

Selçuk Büyük Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

15 Nisan 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Selçuk Büyük, YouTube üzerinden paylaştığı videoları ile popüler olmuştur. İstanbul Esenler’de yaşamını sürdüren Selçuk Büyük, aslen Diyarbakırlıdır.

Türkiye’nin en iyi çıkış yapan sosyal medya fenomeni ödülüne layık görülen Selçuk Büyük, özellikle büyük anneannesi ile beraber çektiği videoları ile çok büyük bir üne kavuşmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Nurhak Mina Söz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu & Kilosu & Burcu

  • Sosyal medya fenomeni Selçuk Büyük 1.70 boyundadır ve 72 kilodur. Ayrıca Koç burcudur.

Sevgilisi Var mı?

Sosyal medya fenomeni Selçuk Büyük ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de sevgilisinin olup olmadığıdır. Selçuk Büyük’ün sevgilisi yoktur.

Kaç Yaşında?

Sosyal medya fenomeni Selçuk Büyük ile ilgili olarak mera konusu olan bir diğer soru da kaç yaşında olduğudur. Selçuk Büyük, yukarıda da belirttiğimiz gibi 15 Nisan 1997 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 23 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  Benim Adım Melek Dizisindeki Meryem (Dilaray Yeşilyaprak) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 1.6 milyondan fazla beğenisi bulunan Selçuk Büyük’ün YouTube hesabında ise 460 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Öte yandan 28 Mart 2014 tarihinde açtığı YouTube kanalında ise 50 milyondan fazla izlenme almıştır.

Selçuk Büyük ile ilgili olarak merak edilen sorulardan biri de anneannesidir. Büyük’ün anneannesi hayattadır. YouTube’da kuyumcu şakası, telefon şakası, sahura doğru ve anneannesi ile beraber çektiği videoları ile popüler olan Selçuk Büyük, bu platform üzerinde oldukça popülerdir.

İlginizi Çekebilir:  Toygan Avanoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Selçuk Büyük ile İlgili Aramalar

Google’da Selçuk Büyük ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selçuk Büyük anneanne oldu mu Selçuk Büyük kuyumcu ŞAKASI Selçuk Büyük neden yok Selçuk Büyük Son dakika Selçuk Büyük anneanne kayboldu Selçuk Büyük ne oldu Selçuk Büyük nerede Selçuk Büyük anneanne oldu MU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara