Teknoloji

0xc000009a Hatası Çözümü

0xc000009a Hatası, Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda yaşanır ve büyük bir hata gözüyle bakılmaktadır. Hatayı almanıza neden olan şey öncelikle güncel olmayan dosyaların bulunması ve işletim sistemindeki bazı eksiklikler olarak görülmektedir. Bu sorun hakkında tedirgin olmayarak bahsedeceğimiz adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.  

0xc000009a Hatası genel olarak oyunlarda görülmektedir ve kolay bir çözüm yöntemine sahiptir. Bütün oyun sistemlerinde geçerli olan bu yöntemi takip ederek sorundan kurtulabilirsiniz. Oyununuzun launcher tarafı açıldıktan sonra sol kısımda tamir işareti bulunmaktadır. Bu işareti bulduktan sonra bir kez dokunarak sorunu onarım destekleyiciye bırakabilirsiniz. Bu kısımdan sonra anında sorun çözülecek ve rahatlıkla oyun oynamaya devam edebileceksiniz. Eğer ki bu adımdan sonra da hata alıyorsanız bilgisayarınız aktif olarak güncelleme beklediği yerler olabilir. Özellikle bu hatada C++ tarafını güncellemeniz hatayı tamamen çözmenize yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds