Teknoloji

Choose a Blockchain Network Ne Demek?

Blockchain teknolojisini Bitcoin ve Etherium gibi başı çeken kripto para birimleri ile birlikte öğrendik. Aslına bakarsanız blockchain mantığı tahmin ettiğinizden çok daha derin ve gelişmiş bir ağ yapısını ifade ediyor. Bu teknoloji sayesinde yapılan tüm işlemlerin kaydını herkese açık bir şekilde tutabilirsiniz. Ayrıca kaybolma derdi olmadığından dolayı güvenilir bir seçenek olarak da kullanılmaktadır.

Binance, BtcTurk gibi borsalarda kripto para birimleriyle ilgili para çekme, gönderme işlemlerini yapmaya çalıştığınız anda ‘choose a blockchain network‘ uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Bu bir hata değildir. Yalnızca işlem yapmak istediğiniz kripto ağını seçmenizi istemektedir. Örneğin Bitcoin ile işlem yaptığınızı düşünelim. Para birimini seçtikten sonra bir de işlem yapmak istediğiniz ağı seçmeli ve göndericiye de buradaki özel cüzdan adresinizi paylaşmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds