Teknoloji

0xe06d7363 Hatası Çözümü

Windows işletim sistemi kullanan birçok kullanıcı İstisna Hata adı altında ‘’0xe06d7363 Hatası’’ ile karşılaşabiliyor. Hatayı alan kullanıcılar genel olarak bilgisayar içerisindeki herhangi bir uygulama, program ya da işlemi çalıştırmayı denediklerinde bu hata gelerek bir engelleme yapılır. Hatanın alınması bakımından konuya bakıldığı zaman sisteminizde Visual C++ uzantılarının dağıtılabilir paketler olmadığında, kullanamadığında yaşanır. Bu durum karşısında ise bazı adımları takip ederek sorundan kurtulabilmemiz mümkündür.

0xe06d7363 Hatası Çözümü için öncelikle yapacağımız işlem Visual Studio – Yeniden Dağıtılabilir Visual C++’ı kaldırıp tekrardan yüklemek olacaktır. Bu uygulamanın bilgisayarınız için en güncel ve uygun sürümünü indirirseniz daha verimli bir sonuç elde edebilirsiniz. Eğer ki bu işlem işe yaramadıysa ve sorun yaşanmaya devam ediyorsa disk temizleme işlemi yapmanız gerekmektedir.

Disk temizleme işlemi için görev çubuğuna disk temizleme yazarak karşınıza çıkan bölümden kolaylıkla işlemi yapabilirsiniz. Böylelikle sorundan kolaylıkla kurtulabilir, programları aktif şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.