Gezi

90 Günlük Multi Vize Süresi Ne Demek?

90 günlük Multi vize süresini demek? Sorusunu soran kişiler, muhtemelen farklı bir ülkeye seyahat etmek istemektedirler. Çoğu ülke için de ülkeye giriş için kişilerden vize istendiği için vize alması gereken kişiler kimi zaman Multi vize seçeneğini kullanmak isterler. Multi vize, diğer vizelerden farklı olarak kişinin seyahat etmiş olduğu ülkeye, belirlenen süre boyunca birden fazla kez girmesine izin verir.  

90 günlük Multi vize süresi ne demek? Sorusunu merak eden kişilerin dikkat etmesi gereken bir diğer detay ise kişinin gitmiş olduğu ülkede 90 günlük süreyi aşmaması gerektiğidir. Vizeye sahip olmak isteyen ve farklı bir ülkeye gidebilmek için her seferinde vize almak istemeyen kişilerin tamamı bu vizeye sahip olamayabilir. Seyahat edilecek olunan ülkeye ve ülkenin aramış olduğu şartlara bağlı olarak, 90 günlük Multi vize başvurusu, gidecek olduğunuz ülkenin konsolosluğunca değerlendirilerek karar verilmektedir. Daha detaylı bilgi öğrenmek istiyorsanız, seyahat etmeyi planlamış olduğunuz ülkenin Konsolosluğuna ulaşarak, bilgi edinebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi