Ada Nizamoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ada Nizamoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler neler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ada Nizamoğlu’ndan söz edeceğiz.

Ada Nizamoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Şubat 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ada Nizamoğlu, oyunculuk çalışmalarını IMC Ajans bünyesinde sürdürmektedir. İlköğretim eğitimine devam eden Ada Nizamoğlu, ilk olarak Apple’ın katalog çekimlerine katılmış ve dikkat çekmiştir. Sonrasında ise çeşitli firmaların reklamlarında rol almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Müstakbel Damat adlı filmde yaşayan Ada Nizamoğlu, sonrasında ise TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Ada Nizamoğlu, söz konusu dizide Taner’in küçüklüğüne hayat vermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Afra Helvacı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ada Nizamoğlu 1.50 m boyundadır ve 35 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ada Nizamoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam ediyor. Başarılı oyuncu Ada Nizamoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Ekin Dörtkol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ada Nizamoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Ada Nizamoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; ada nizamoğlu aslen nereli, ada nizamoğlu boyu kaç, ada nizamoğlu kilosu, ada nizamoğlukim nerelidir, ada nizamoğlu instagram hesabı, ada nizamoğlu oynadığı diziler neler, ada nizamoğlu annesi babası

İlginizi Çekebilir:  Spor Yorumcusu Gökhan Dinç Kimdir? Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara