Biyografi

Adil Biçer Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Adil Biçer kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı siyasetçilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Adil Biçer’den söz edeceğiz.

Adil Biçer Kimdir?

  • Siyasetçi.

1974 yılında Simav’da dünyaya gelen Adil Biçer, Simav’da ilkokul ve lise eğitimini tamamlamış; sonrasında İstanbul’da hafızlık eğitimi almıştır. Lisans eğitimini Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2002’den sonra Simav’da avukatlık yapan Adil Biçer, aynı zamanda çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. Adil Biçer, bunların yanı sıra Simav İlçe Başkanlığı görevinde bulunmaktadır. Orta düzeyde Arapça ve İngilizce bilen Adil Biçer, evlidir ve üç çocuğu vardır. Adil Biçer aynı zamanda 2023 AKP Kütahya milletvekili adayıdır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Adil Biçer, siyasi çalışmalarına Adalet ve Kalkınma Partisi bünyesinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Adil Biçer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • sozcu.com.tr, Adil Biçer, erişim tarihi: 15 Nisan 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds