Biyografi

Ahmet Orhan Özçam Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ahmet Orhan Özçam kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ahmet Orhan Özçam’dan söz edeceğiz.

Ahmet Orhan Özçam Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Temmuz 1954 tarihinde dünyaya gelen Ahmet Orhan Özçam, oyunculuk çalışmalarına 1987’den beri devam etmektedir. Oyunculuk eğitimlerini Gazanfer Özcan, Nejat Uygur ve Metin Yıldız gibi isimlerden almıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmlerde rol alan Ahmet Orhan Özçam, ayrıca Üç Kuruş adlı dizide Sadık karakterine hayat vermiştir.

Ahmet Orhan Özçam

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ahmet Orhan Özçam 1.70 m boyundadır ve 76 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ahmet Orhan Özçam, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ahmet Orhan Özçam hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak: https://www.aypiajans.com/ahmet-orhan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds