Ahmet Sarsılmaz Kimdir? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ahmet Sarsılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşındadır? Ahmet Sarsılmaz boyu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Ahmet Sarsılmaz’dan söz edeceğiz.

Ahmet Sarsılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Nisan 1981 tarihinde Malatya’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk çalışmalarını Aralık Oyuncuları Derneği’nde tamamlamış, ardından da Karagümrük Yanıyor adlı projede ise ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Sonrasında ise Sıla adlı dizide yan rolde görev almıştır. 2008 senesinde Pulsar adlı dizide Pırpır Abi rolünde oynamıştır. Özellikle Geniş Aile adlı dizideki Müfit rolüyle dikkatleri üzerine çekmiştir. Başarılı oyuncu aynı zamanda Hükumet Kadın, Hükumet Kadın 2 filmlerinde oynamıştır. Ahmet Sarsılmaz ayrıca Geniş Aile filmlerinde de görev almıştır. Başarılı oyuncu Ahmet Sarsılmaz’ın memleketi ise Malatyadır.

İlginizi Çekebilir:  Latif Koru Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ahmet Sarsılmaz 1.73 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlar yapan Ahmet Sarsılmaz, aynı zamanda aktif olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Ahmet Sarsılmaz hakkında merak edilen diğer soruları ise en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi