Ahu Çat Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Kaç?

Ahu Çat kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ahu Çat’tan söz edeceğiz.

Ahu Çat Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Ahu Tuba Çat. 1981 yılında Almanya’da dünyaya gelen Ahu Çat, dansçı, tiyatrocu ve oyuncu olarak tanınmaktadır. Royal Academy’de ve Özel Yıldız Alpar Bale Okulu’nda eğitimler almıştır. Ahu Çat bunun yanı sıra lisans eğitimini de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü’nde tamamlamıştır. Öte yandan 35.5 Sanat Okulu’nda da oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Ahu Çat ayrıca, Ayşegül Betil Tango eğitimini de almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı sanatçı Ahu Çat 1.70 m boyundadır ve ayrıca 58 kilodur.

Aynı zamanda Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ahu Çat, çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı sanatçı ve oyuncu Ahu Çat, kariyerine rejisör, koreograf ve eğitmen olarak devam etmektedir. Ahu Çat hakkında merak edilen annesi babası kim, sevgilisi var mı gibi soruları yakında sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber