Kendine Müzisyen Kemal Can Parlak Kimdir? Yaşı?

Kemal Can Parlak ya da bilinen ismiyle ”Kendine Müzisyen Kemal Can Parlak kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Kemal Can Parlak’tan söz edeceğiz.

Kendine Müzisyen Kemal Can Parlak Kimdir?

  • Oyuncu
  • Sosyal medya fenomeni.

15 Mayıs 1995 tarihinde dünyaya gelen Kemal Can Parlak, sosyal medya fenomeni olarak bilinmektedir. Twitch üzerinden paylaştığı videolarla ”Just Chatting” ünlenen Kemal Can Parlak, bu sayede hayran kitlesini genişletmeyi başarmıştır. Aslen Mersinli olmasına rağmen İstanbul’da yaşamaktadır. Lisans mezunudur. Aynı zamanda YouTube üzerinden paylaştığı cover (Aranjman) videoları ile de ayrıca tanınırlığını artırmıştır. Twitch platformu üzerindeki popülaritesinde bir diğer popüler Twitch yayıncısı Jahrein’in katkısı olmuştur.

Youtube hesabından 700 bine yakın abonesi bulunan (2021-Ağustos) Kemal Can Parlak’ın ayrıca Instagram hesabında da 900 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Twitch kanalındaki videoları ise 50 milyondan fazla izlenme almıştır. Gözlüksüz fotoğrafları nadirdir ve genellikle sosyal medya paylaşımlarını gözlüklü haliyle yapmaktadır. Bunun yanı sıra Kemal Can Parlak’ın Özge Ürün ile sevgili olduğu bilinmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Sosyal medya fenomeni Kemal Can Parlak 1.75 m boyundadır ve 80 kilodur.

Sosyal medya hesaplarından aktif paylaşımlarda bulunan Kemal Can Parlak, aynı zamanda oyuncu olarak da bazı projelerde rol almıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni Kemal Can Parlak hakkında merak edilen annesi, babası, kardeşi kim gibi soruların yanıtlarını yakında sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.