Air Optix Aqua Lens ile Uyunur mu?

Air Optix Aqua Lens ile uyunur mu? Miyop tedavisi için genelde önerilen en kolay yöntem gözlüktür. Gözlük kullanmak ise çoğu kişi tarafından külfetli bir durumdur. Taşımak, buharlaşması, fiziksel olarak güzel durmaması gibi birçok neden insanları gözlükten uzak tutmaktadır.

Air Optix Aqua Lens ile Uyunur mu?

Lens ise gözlükten kurtulmak için kullanılan en etkili yöntemlerden birisi. İnsanlar lensi rahatlıkla, her koşulda, yağmurda, sıcakta, yüzerken ya da uyurken kullanacakları bir araç olarak görmektedir. Ancak lensler bu kadar konforu bizlere sunuyor mu? Burada ele alacağımız lens Air Optix, Air Optix Aqua lens, doktorlar ve çoğu kişi tarafından önerilen bir lenstir. Air Optix Aqua lensler silikon hidrojel özelliği ile gece gözde kalabilmesiyle 6 gece 7 gün boyunca gözde rahatlıkla kalabiliyor.

Fakat lenslerin doktorlar ve eczacılar tarafından uykuda kullanımı tavsiye edilmez. Aslında bu durum sadece Air Optix Aqua lensler için geçerli olan bir kaide değil, diğer lenslerin de uykuda kullanımı göze oldukça zarar verir. En sağlıklı kullanımı gözleri dinlendirerek ve uykuda kullanmayarak gerçekleşir. Elbette Air Optix Aqua lensleri uykuda kullanan ve haftalarca çıkarmayan kullanıcılar mevcut. Sorun yaşamadıklarını da dile getiriyorlar. Fakat bu uzun süreli bir sorunun olmayacağı anlamına gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting