Biyografi

Name Önal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Name Önal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Name Önal’dan söz edeceğiz.

Name Önal Kimdir?

  • Oyuncu.

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Name Önal, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamlamış aynı zamanda Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Name Önal aynı zamanda Trabzon, İzmir ve İstanbul Devlet Tiyatroları’nda görev almıştır. İlk olarak Unutursam Fısılda isimli filmde oyunculuk deneyimini yaşayan Name Önal, sonrasında Bizi Hatırla adlı filmde oynamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi-film ve reklam filminde rol alan Name Önal, 2023 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar isimli dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Name Önal, oyunculuk çalışmalarına Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Fedakar isimli dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Name Önal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Name Önal, erişim tarihi: 12 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.