Ekonomi

Albaraka Türk GDSAT Ekranında Muhasebe Hatası Alınmıştır Nedir? Çözümü

Albaraka Türk GDSAT ekranında muhasebe hatası alınmıştır, hesap yetersiz ne demek? Daha önceki yazılarımızda internet bankacılığında sıkça karşılaşılan problemlerden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca GDSAT ekranında muhasebe hatası alınmıştır hatasından söz edeceğiz.

GDSAT Ekranında Muhasebe Hatası Alınmıştır Ne Demek?

Albaraka Türk mobil ekranında vadeli hesaplar arası transferlerde veya döviz hesapları arasında yaşanan bir problemdir. Buna göre hesabınız yetersiz olduğunda bu hatayı alırsınız ancak vadeli hesabınızdan döviz hesabınıza transfer gerçekleştirirken bu hatayı alıyorsanız muhtemelen %0.2’lik kambiyo vergisini hesaba katmıyorsunuzdur. Döviz transferleri işleminde Albaraka Türk %0.2 bir oranda komisyon almaktadır. Bunu engellemek için göndereceğiniz tutarın biraz daha aşağısında bir tutarı yeniden girebilir ve gönderme işlemini tekrar deneyebilirsiniz.

Örneğin 1000 TL oranında bir dövize çevirme işleminiz varsa bunu 995 TL olarak yapabilir ve bu sayede tam 1000 TL’ye denk düşecek şekilde sorunsuz bir transfer gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Ya da herhangi bir tutarda bu oranı göz önünde bulundurarak daha az bir tutar girebilirsiniz. İşlemde bu hatayı aldığınız zaman işleme tekrar yönlendirilirsiniz. Tekrar yönlendirildiğinizde bu faktörü göz önünde tutmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi