Pelin Doğru Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Pelin Doğru kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Pelin Doğru’dan söz edeceğiz.

Pelin Doğru Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Turgut Çalhan Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Dizileri?

8 Ekim 1983 tarihinde dünyaya gelen Pelin Doğru, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. 2012 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Suskunlar adlı dizide Birsen karakterine hayat vermiş ve büyük bir üne kavuşmuştur. Pelin Doğru, daha öncesinde ise Lale Devri adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Pelin Doğru aynı zamanda Galatasaray Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden mezun olmuştur. Hem İngilizce hem de Fransızca bilmektedir. Pelin Doğru ayrıca Orhan Arsel ile evlidir ve bu evliliklerinden bir çocukları vardır.

İlginizi Çekebilir:  Ebru Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Pelin Doğru, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Pelin Doğru hakkında edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi