Aleyna Özgeçen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aleyna Özgeçen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aleyna Özgeçen’den söz edeceğiz.

Aleyna Özgeçen Kimdir?

  • Oyuncu.

10 Eylül 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Aleyna Özgeçen, ilk oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yüzyıllık Mühür adlı dizide yaşamıştır. Bir yıl boyunca kamera önü eğitimleri alan Aleyna Özgeçen, ardından da Gülperi adlı dizide rol almaya başlamıştır. Özgeçen, söz konusu dizide Bedriye Taşkın karakterini canlandırmıştır. Öte yandan Özgeçen, Nuran Zengin Manager Casting Oyunculuk Atölye’sinde ise bir sene boyunca oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Ayrıca 2019 yılında vizyona giren Müslüm adlı sinema filminde Cedye rolünde oynayan Aleyna Özgeçen, son olarak da Zemheri adlı dizide Elvan rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Taylan Yıldız Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Güzel oyuncu Aleyna Özgeçen 1.60 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aleyna Özgeçen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aleyna Özgeçen ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Yağmur Özbasmacı Mermer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Google’da Aleyna Özgeçen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Aleyna Özgeçen doğum Tarihi Aleyna Özgeçen Sevgilisi Aleyna Özgeçen oynadığı Diziler Aleyna Özgeçen Müslüm Aleyna Özgeçen Instagram Aleyna Özgeçen yaş Aleyna Özgeçen ailesi Aleyna Özgeçen annesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi