Biyografi

Hazal Pekgöz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Hazal Pekgöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Hazal Pekgöz’den söz edeceğiz.

Hazal Pekgöz Kimdir?

  • Oyuncu.

Hazal Pekgöz, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesinde tamamlayan Hazal Pekgöz, ayrıca ATV ekranlarında yayınlanan ”Gül Masalı” adlı dizide Gülümser karakterine hayat vermiştir. Gülümser, söz konusu dizide Goca’nın ölen annesidir. Hazal Pekgöz, dizide Gülper Özdemir, Zehra Yılmaz, Gülçin Hatıhan, Ekrem Kaynarca ve Arif Pişkin gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Hazal Pekgöz, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Hazal Pekgöz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Hazal Pekgöz, erişim tarihi: 25 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.