Ali Hikmet Kürekçi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ali Hikmet Kürekçi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ali Hikmet Kürekçi’den söz edeceğiz.

Ali Hikmet Kürekçi Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Eylül 1992 tarihinde Mersin’de dünyaya gelen Ali Hikmet Kürekçi, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde almıştır. Meşk ve Kuvay-ı Milliye Tiyatro’da sahne alan Ali Hikmet Kürekçi, sonrasında 2016 yılında Ertuğrul 1890 adlı sinema filminde rol almıştır. Başarılı oyuncu Ali Hikmet Kürekçi, sonrasında Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin adlı dizide Omsan rolünde oynamış daha sonra ise Yeniden Leyla adlı dizide Oğuz karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Pınar Işık Ardor Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı? Eşi Kim? Boyu?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ali Hikmet Kürekçi 1.74 cm boyundadır ve 72 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ali Hikmet Kürekçi, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Ali Hikmet Kürekçi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Youtube Fenomeni Çağla Çetinöz Kimdir? Sevgilisi Kim? Kaç Yaşında?

Ali Hikmet Kürekçi ile İlgili Aramalar

Google’da Ali Hikmet Kürekçi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ali Hikmet Kürekçi aslen nereli, Ali Hikmet Kürekçi kimdir nerelidir, Ali Hikmet Kürekçi boyu kaç, Ali Hikmet Kürekçi kilosu ne, Ali Hikmet Kürekçi instagram, Ali Hikmet Kürekçi oynadığı diziler, Ali Hikmet Kürekçi evli mi bekar mı

İlginizi Çekebilir:  Cansu Akın Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara