Biyografi

Rabia Soytürk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Rabia Soytürk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rabia Soytürk’ten söz edeceğiz.

Rabia Soytürk Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Mart 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Rabia Soytürk, Puhu TV’de yayınlanan Şahsiyet adlı dizide Süveyda karakterine hayat vermiştir. Söz konusu dizide Haluk Bilginer ve Cansu Dere ile beraber rol almıştır. Güzel oyuncu Rabia Soytürk, sonrasında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gülperi adlı dizide Selen rolünde oynamıştır. Başarılı ve güzel oyuncu Rabia Soytürk, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Benim Adım Melek adlı dizide Defne karakterine hayat vermiştir.

Sağlık Koleji’nden mezun olan Rabia Soytürk’ün asıl mesleği hemşireliktir ancak kendi mesleğini yapmayıp oyunculuğa yönelmiştir. Başarılı oyuncu şu anda oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Rabia Soytürk ayrıca Alparslan Büyük Selçuklu ve Duy Beni adlı dizilerde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Rabia Soytürk 1.66 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rabia Soytürk, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Başarılı oyuncu Rabia Soytürk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtların en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Rabia Soytürk ile İlgili Aramalar

Google’da Rabia Soytürk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Rabia Soytürk Instagram Soyturkrabia Instagram Rabia Soytürk estetik Rabia Soytürk Sevgilisi Rabia Soytürk dizileri Rabia Soytürk Şahsiyet Rabia Soytürk annesi Rabia soytürk ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.