Ali Süreyya Tuncer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ali Süreyya Tuncer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ali Süreyya Tuncer’den söz edeceğiz.

Ali Süreyya Tuncer Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Nisan 1984 tarihinde Bursa’da dünyaya gelen Ali Süreyya Tuncer, lisans eğitimini Gazi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Özellikle Anne adlı dizide canlandırdığı Mert karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Ali Süreyya Tuncer, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Bahadır Yenişehirlioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ali Süreyya Tuncer 1.78 m boyundadır ve 72 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ali Süreyya Tuncer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ali Süreyya Tuncer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Tülay Günal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir? Oynadığı Diziler?

Ali Süreyya Tuncer ile İlgili Aramalar

Google’da Ali Süreyya Tuncer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ali Süreyya Tuncer aslen nereli, Ali Süreyya Tuncer boyu kaç, Ali Süreyya Tuncer kilosu kaç, Ali Süreyya Tuncer kimdir nerelidir, Ali Süreyya Tuncer instagram hesabı, Ali Süreyya Tuncer oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Yasemin Muradova Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara