Biyografi

Alican Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Alican Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Alican Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Alican Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Aralık 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Alican Yılmaz, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamlayan Alican Yılmaz, sonrasında çeşitli projelerde rol almıştır. Başarılı oyuncu Alican Yılmaz, aynı zamanda Geniş Aile, Muhteşem Yüzyıl ve Parmak İzi gibi çeşitli projelerde de rol almıştır.

Alican Yılmaz

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Alican Yılmaz 1.85 m boyundadır ve 70 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Alican Yılmaz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Alican Yılmaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds