Biyografi

Aslı Sevi Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Aslı Sevi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aslı Sevi’den söz edeceğiz.

Aslı Sevi Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında Antalya’da dünyaya gelen Aslı Sevi, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünde tamamlamıştır. Kariyerine Genç TV’de başlayan Aslı Sevi, Siccin isimli filmde rol almıştır. Çalıkuşu adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Aslı Sevi, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Aslı Sevi, ayrıca Ben Bu Cihana Sığmazam adlı dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı Sevi, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aslı Sevi hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Aslı Sevi, erişim tarihi: 28 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds