Alışveriş Sitelerinde Neler Oluyor?

Tüm ihtiyaçlarımız kapımıza geliyor, bayılıyorum bu duruma. Bazen çok istediğim bir  şeyi indirim yakalayıp çok ucuza aldığımda acayip seviniyorum. En iyi markaları neredeyse yarı fiyatına bazen çok daha ucuza alabilmek… Sonuçta e-ticaret sitelerinin kira derdi yok ve doğru kampanyayı da yakalamışsak,  ucuza almamızdan daha doğal bir şey yok.  

Bazen öyle indirimler denk geliyor ki, bulunmaz nimet. Artık ne alacaksam ; mağazadan iki katı fiyata alacağıma, kampanyayı beklerim diyorum  çoğu zaman. 

İlk internetten alışveriş yaptığım zamanlar, kampanya denk gelse diye bekliyordum, çok ucuza istediğim bir şeye sahip olduğumda da, bu fırsat bana kırk yılda bir gelir, şanslıydım ; diyordum , sıcak fırsatları duymadan önce tabii. Alışveriş Forumu ; sıcak fırsatlardan önce ; Black Friday, özel gün indirimleri yakalayabilmek için siteden siteye bakıp, nerden ucuza alırım diye uğraşıyordum. Şimdi sıcak fırsatlara bakmadan hiç bir siteyi kontrol etmeye zahmet etmiyorum. ALIŞVERİŞ FORUMU benim için hepsini yapıyor. Giriyorum siteye, göz atıyorum, nerede ne indirim var, ne kadar ucuzluğa girmiş, hangi site daha güvenli hemen! Anında öğreniyorum. Aliexpress Türkiye sayfasında bulunan tüm fırsatları da aynı adresten takip edebilirsiniz. 

Bunların yanısıra amazon.com.tr alışveriş fırsatları da aynı sayfadan takip edilebilir.

Bu yüzden adı Sıcak Fırsatlar! Hangi alışveriş sitesi indirime girdiyse , anında haberdar oluyorum. 

Benim için zaman ve kolaylık çok önemli. 

Bir de internet siteleri arası dolaşıp en ucuzu nerede? Hangisi güzel indirim yapıyor diye vakit harcayamayacağım açıkçası. 

Giriyorum Alışveriş Forumu sitesine , öğreniyorum ve Sıcak Fırsatlar  neredeyse , ben oradayım. 

Kullanımı çok kolay bir kere. Sayfalarca ürün ürün gezip hangisi indirimde diye bakacak halim yok, alışveriş forumu var nasıl olsa. 

Vakitten daha değerli ne var ki aslında? 

Ne satın alabilir ne iade edebilir ne de geri alabiliriz. 

Vaktimi boşa harcayamam ben. Paramı da.

Doğru zamanda , doğru kampanyayla istediğimi ucuza almak benim için çok önemli. Kim böyle düşünmez ki zaten? Paylaşmayı seviyorum, sadece okuyucularıma özel tavsiyem : Hadi sen de sıcak fırsatları takibe başla.

İstediğin ürün kampanyaya girdiğinde ilk duyacağın yer : www.alisverisforumu.com

One thought on “Alışveriş Sitelerinde Neler Oluyor?

  • Şubat 9, 2021 tarihinde, saat 13:34
    Permalink

    Bu tarz alışveriş siteleri sayesinde bir ürün almadan önce 10 farklı siteye bakmama gerek kalmıyor. Tek bir siteye giriyorum ve en ucuz olanını zaten benim için bulmuş oluyorlar. Anlatımınız için teşekkürler.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.