Sağlık

Anestol Pomad Pişiğe İyi Gelir mi?

Anestol Pomad krem beyaz reçete ile satılır. İlacın yüksek dozda kullanımında pişik ve tahrişlerin iyileşmesi ya da rahatsız edici durumunun geçmesinin aksine ters etkiler gösterebilir. Anestol Pomad pişiğe iyi gelmez. İlacın asıl amacı ve işleyişi uygulanan bölgede lokal bir uyuşturucu etki sağlamaktadır. Böylelikle oluşan ağrılı durumun hafifletilmesinde kullanılır. İlaç pişik olan bölgeye uygulansa dahi tedavi amaçlı hiçbir etki göstermeyecektir. İlacın dozajını ve kullanım şeklini belirleme konusunda mutlaka doktorunuzdan destek almalısınız. Doz aşımında ya da yanlış kullanımda ilgili deri rahatsızlığı olan bölgenin çok daha kötü duruma gelmesine sebebiyet verebilirsiniz.

Bebek ve çocuklardaki kullanım için ise doktorunuz size daha farklı ve nispeten daha az bir doz önerebilir. Buna harfiyen uymanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında pişik ile ilgili başka bir kremle beraber acı hissi hafifletmek amacıyla kullanıyorsanız da dikkatli olmalısınız. Diğer ilaçlarla etkileşime girebilir ya da etkilerin kaybolmasına sebebiyet verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds