Biyografi

Arzu Çakır Morin Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi?

Arzu Çakır Morin kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı yazarların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Arzu Çakır Morin’den söz edeceğiz.

Arzu Çakır Morin Kimdir?

Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesi’nden mezun olan Arzu Çakır Morin, lisans eğitimini ise Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır. Hürriyet gazetesinde görev alan Arzu Çakır Morin, şu sıralar CNN Türk kanalında Paris muhabiridir.

Kariyeri

Gazeteciliğe 1992’de Ankara’da başlayan Arzu Çakır Morin, siyasi kurum ve kuruluşlar ile bürokratik kademelerde gazetecilik görevinde bulunmuş ve çeşitli siyasi meselelerle özellikle ilgilenmiştir. Akabinde Avrupa’ya giden Arzu Çakır Morin, burada yurt içindeki ulusal birçok medya kuruluşunun Brüksel temsilciliğini yapmıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Arzu Çakır Morin, CNN Türk ekranlarında da gündeme ilişkin açıklamalarda bulunmaktadır. Arzu Çakır Morin hakkında merak edilen doğum tarihi nedir, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

One thought on “Arzu Çakır Morin Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi?

  • andrey

    allah kendisine ailesine akrabalarına hac umre nasip etsin amin

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds