Biyografi

Muhabir Cem Tekel Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Muhabir Cem Tekel kimdir, nereli ve kaç yaşında, aslen nereli, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Show Haber editörü ve muhabiri Cem Tekel’den söz edeceğiz.

Muhabir Cem Tekel Kimdir?

  • Muhabir & Editör

1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cem Tekel, meslek hayatına Anadolu Ajansı’nda stajyer olarak adım atmıştır. Sonrasında İnter Star, Shoe TV, Kanal 6 ve Star TV^de çalışan Cem Tekel, aynı zamanda 15 yıl boyunca Kanal D bünyesinde görev yapmıştır. Savaş muhabiri olarak Irak’ın kuzeyinde, Kafkaslar’da ve Suriye’de görev alan Cem Tekel, aynı zamanda Afrin’de, cephe hattında muhabirlik yapmıştır. Tekel, uzun yıllar görev yaptığı Kanal D’den 2018’de ayrılmış ve Show Haber’le anlaşmış, oradan da Olay TV’ye geçiş yapmıştır. Başarılı muhabir Cem Tekel, akabinde tekrar Show Haber’de görev almaya başlamıştır. Cem Tekel, Ukrayna Savaşı’nda cepheden son dakika gelişmelerini paylaşmakta ve kamuoyunu bilgilendirmektedir. Başarılı muhabir Cem Tekel, evlidir bir kız çocuğu babasıdır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cem Tekel, muhabirlik çalışmalarına çatışma alanlarından yayın yaparak devam ediyor. Instagram hesabında yer alan ”bio” kısmında kendisi hakkında ”olay neredeyse orada” ifadelerine yer veriyor. Cem Tekel hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.