Biyografi

Arzu Susantez Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Arzu Susantez kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Arzu Susantez’den söz edeceğiz.

Arzu Susantez Kimdir?

  • Oyuncu.

8 Ocak 1990 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Arzu Susantez, dizi-film oyuncusudur. TED Ankara Koleji’nden mezun olan Arzu Susantez, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde; yüksek lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Bilişim Hukuku Programı’nda tamamlamıştır. Avukatlık mesleğini 2017 yılında bırakma kararı alan Arzu Susantez, bu çerçevede Deniz Erdem Stüdyo’da ve Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Arzu Susantez, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin senaryo ekibinde yer alan Arzu Susantez, aynı zamanda çeşitli projelerde de rol almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Oğlum (Aysun, TV Dizisi 2022)
  • Çok Güzel Hareketler 2 (Arzu, TV Dizisi 2019-2022)
  • Kronoloji (Sinema Filmi 2019)
  • Komedyen / Comedian (Psikolog, Kısa Film 2018)

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Arzu Susantez, aynı zamanda 2022 yılında Oğlum adlı dizide Aysun karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Arzu Susantez hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşler kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Arzu Susantez, erişim tarihi: 20 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.