Aslı Afşaroğlu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Aslı Afşaroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aslı Afşaroğlu’ndan söz edeceğiz.

Aslı Afşaroğlu Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Yaşam tarzı, kitap önerileri, giyim tarzı ile oldukça dikkat çeken ve beğeni toplayan Instagram’da Youtube de çeşitli içerikli videolar paylaşan Aslı Afşaroğlu 8 Mart 1995’de İzmir’de dünyaya gelmiştir. Balık burcudur. 1.60 m boyunda ve 50-56 kilo aralığındadır. Fen Lisesi mezunudur. Ardından İzmir’de psikoloji okumuştur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Anaokulu açma hedefi varken sevdiği işin sosyal medya olduğunu fark eden Afşaroğlu bu yönde ilerlemiştir. Resim ve dikiş yapmayı sevmektedir. İstanbul’da yaşamaktadır. Daha sakin ve sessiz yaşam süren Afşaroğlu Youtube’de çekmiş olduğu videolar ile para kazanmaktadır. Büyük kazançlar olmasa da kendisine yeterli miktarda para geliri vardır. Yine Instagram’da ürün tanıtımı yapmaktadır. Kendi mesleğini yapmayan Afşaroğlu, Aslıafsaroglushop adıyla kıyafet markası oluşturmuş ve satışlarına devam etmektedir.

Sevgilisi Var mı?

Bilindiği kadarıyla sevgilisi olmayan Afşaroğlu, geçtiğimiz yıllarda Talha Koyun ise sevgili olmuş fakat ayrılmıştı. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda Aslı Afşaroğlu, sosyal medya hesaplarından da çalışmalarına devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Aslı Afşaroğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.