Biyografi

Aslı Saçar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Aslı Saçar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Aslı Saçar’dan söz edeceğiz.

Aslı Saçar Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Aslı Altıkulaç Saçar’dır. Oyunculuğunun yanında iş insanı olarak da bilinmektedir. İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Saçar, oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra çeşitli özel tiyatrolarda rol almış; sonrasında çeşitli dergilerde röportajlar yapıp yazılar kaleme almıştır. Aslı Saçar, aynı zamanda çeşitli dizi ve filmlerde rol almış; aynı zamanda Yeşil Vadinin Kızı isimli dizide de görev almıştır.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Yeşil Vadinin Kızı (Hala, TV Dizisi 2022)
  • Dalgalar ve İzler (Sema, Sinema Filmi 2021)
  • Kalp Atışı (TV Dizisi 2017)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aslı Saçar, oyunculuk çalışmalarına da hali hazırda devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aslı Saçar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Aslı Saçar, erişim tarihi: 28 Haziran 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds