Ayça Varlıer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ayça Elif Varlıer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Ayça Varlıer’den söz edeceğiz.

Ayça Varlıer Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Ayça Elif Varlıer’dir. 22 Haziran 1977 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Ayça Varlıer, lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Ayça Varlıer, özellikle Kalk Gidelim adlı dizide oynadığı Nurcan Dal karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Ayça Varlıer, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Aylin Engör Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ayça Varlıer 1.74 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayça Varlıer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ayça Varlıer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Lale Cangal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ayça Varlıer ile İlgili Aramalar

Google’da Ayça Varlıer ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ayça Varlıer aslı Varlıer pelit Ayça Varlıer eşi Erkan Sever Ayça Varlıer Instagram Ayça Varlıer Sevgilisi Ayça Varlıer iletişim Ayça Varlıer dizileri Ece Aydemir, ayça varlıer boyu kilosu, ayça varlıer boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Ahmet Arpat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara