Mehtap Bayrı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Mehtap Bayrı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Mehtap Bayrı’dan söz edeceğiz.

Mehtap Bayrı Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Mart 1977 tarihinde Mardin’in Nusaybin ilçesinde dünyaya gelen Mehtap Bayrı, lisans eğitimini ise Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Mehtap Bayrı, özellikle Kalk Gidelim adlı dizide oynadığı Sevda Dal karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Kübra Balcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Mehtap Bayrı 1.63 m boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Mehtap Bayrı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Mehtap Bayrı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Lale Mansur Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Dizi ve Filmlerde Oynamıştır?

Mehtap Bayrı ile İlgili Aramalar

Google’da Mehtap Bayrı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Mehtap Bayri eşi kimdir Hayrettin Karaoğuz Ayça Varlıer Beyazıt Gülercan Mehtap Bayri Nereli Mehtap Bayri, Okan Çabalar Mehtap Bayri Boyu Ece Aydemir, mehtap bayrı boyu kilosu, mehtap bayrı kimdir nerelidir.

İlginizi Çekebilir:  Gamze Topuz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara