Aylin Aras Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Aylin Aras kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Aylin Aras’tan söz edeceğiz.

Aylin Aras Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Avbin Aras’dır. 12 Nisan 1996’da Diyarbakır’da dünyaya gelen Aylin Aras, daha sonra ailesi ile beraber Antalya’ya taşınmıştır. Ardından lise eğitimini de Antalya’da tamamlamıştır. Model ve oyuncu olmak isteyene Aylin Aras, 2018 Model Of The Turkey’e de katılmıştır. Ayrıca Antalya Swimsuit Week’in de reklam yüzü ve modeli olmuştur. Çeşitli televizyon dizilerinde görev alan Aylin Aras, Çocuk dizisinde Ayşe karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Aylin Aras, şu anda da oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Aylin Aras hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Aylin Aras ile İlgili Aramalar

Google’da Aylin Aras ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; aylin aras aslen nereli, aylin aras boyu kaç, aylin aras boyu kilosu, aylin aras hangi dizilerde oynadı, aylin aras instagram hesabı, aylin aras kimdir nerelidir, aylin aras sevgilisi var mı, aylin aras evli mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.