Biyografi

Ayşe Ünlüce Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Ayşe Ünlüce kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda Ayşe Ünlüce, 1970 yılında Eskişehir’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Meslek hayatına Adalet Bakanlığı’nda hakim olarak başlayan Ünlüce, Türk Telekom A.Ş. Hukuk İşleri Müdürlüğü ve Osmangazi Üniversitesi Hukuk Müşavirliği gibi önemli pozisyonlarda görev almıştır. 2016 yılında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde 1. Hukuk Müşaviri olarak atanmış ve 2018’den bu yana Genel Sekreterlik görevini yürütmektedir. Ayşe Ünlüce, şehrin hukuki süreçlerine ve yönetimine önemli katkılarda bulunmuştur. Ayşe Ünlüce evlidir, Ata ve Aras adında iki erkek çocuğu vardır.

Ayşe Ünlüce, Cumhuriyet Halk Partisi’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı adayıdır. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ayşe Ünlüce hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds