Brain Out 11. Seviye ”Lütfen Doğru Cevabı Yaz” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out isimli oyunda sorulan lütfen doğru cevabı yaz sorusunun cevabı ne, lütfen doğru cevabı yaz sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise ”lütfen doğru cevabı yaz” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 11. Seviye: Lütfen Doğru Cevabı Yaz

Oyunda sorulan soruların bazıları gerçek anlamda kafa karıştırıcı nitelikte olabiliyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Bu soru da Google’da en çok aratılan sorular arasında yer alıyor. Bakalım görelim sorunun doğru cevabı neymiş?

Sorunun Doğru Cevabı: 9

Evet, soruda bizden istenen doğru cevabı yazmamız. Sorunun doğru cevabı 9 rakamıdır. 9 rakamını yazdığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş olacaksınız. İşte bu sorunun doğru cevabı da bundan ibaret. Daha sonra başka bölümlerde görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Sorularda her şeyden önce soru cümlesinde geçen kelimelere dikkat etmenizde fayda var. Öte yandan tabi ki ekranda yer alan nesnelere de özellikle dikkat etmenizde yarar var. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da yan yatırmak da önemli çözümler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: