Ayşegül Ünsal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ayşegül Ünsal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ayşegül Ünsal’dan söz edeceğiz.

Ayşegül Ünsal Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Eylül 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ayşegül Ünsal, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır. Tiyatro oyuncusu olarak mesleğe ilk adımını atan Ayşegül Ünsal, bu zamana kadar Kiraz Mevsimi, Köprü, Gelin, Kuzenlerim, Süper Baba, Zamanda Yolculuk, Yaz Evi gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Ayşegül Ünsal, son olarak ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Aşk ve Mavi adlı dizide Hasibe karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Polen Emre Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ayşegül Ünsal 1.78 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ayşegül Ünsal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ayşegül Ünsal hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Zeynep Lal Başbuğ Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Ayşegül Ünsal ile İlgili Aramalar

Google’da Ayşegül Ünsal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara