Cansu İpek Albayrak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Hangi Dizilerde Oynadı?

Cansu İpek Albayrak kimdir, nereli ve kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı, instagram hesabı ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı önemli oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu İpek Albayrak’tan söz edeceğiz.

Cansu İpek Albayrak Kimdir?

2006 yılında dünyaya gelmiştir. Babası Muharrem Albayrak annesi Sema Albayrak’tır. Baba tarafından aslen Sivas Zara’lı olan Cansu İpek Albayrak’ın kendisinden küçük olan Eren Can adında bir erkek kardeşi vardır. İpek Albayrak, şu anda yaşamına İstanbul’da ailesi ile beraber devam etmektedir. Kumral saçlı ve mavi gözlü olan Cansu İpek Albayrak, bu zamana kadar pek çok reklam ve katalogda görev yapmıştır. Genç oyuncu Cansu İpek Albayrak, ilk oyunculuk deneyimini ise 2019 yılında ATV’de yayınlanan Zengin ve Yoksul adlı dizide yaşamıştır. Albayrak, Layla Şirin Cast Oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Instagram hesabında 2 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Atilla Kıyat Kimdir? Nerelidir? Ne İş Yapıyor?

Hangi Reklamlarda Oynadı?

  • 2019 – Türk Telekom Tivibu Sevenleri Ayırmayın Reklam Filmi
  • 2019 – Migros Moneycard Reklam
  • 2018 – Büyük yalı reklam filmi
  • 2017 – Enerji Bakanlığı Kamu Spotu
  • 2016 – Flo Ayakkabı Reklam
  • 2016 – Kamu Spotu
  • 2015 – Darüşşafaka Okulları
İlginizi Çekebilir:  Ülke TV Sunucusu Merve Kondak Astekin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Genç oyuncu 14 yaşındadır ancak doğum tarihi net olarak bilinmemektedir. Öte yandan boy ve kilo bilgileri de değişim gösterdiği için net değildir.

Cansu İpek Albayrak ile İlgili Aramalar

Google’da Cansu İpek Albayrak ile ilgilia arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; cansu ipek albayrak kaç yaşında, cansu ipek albayrak doğum tarihi, cansu ipek albayrak instagram, cansu ipek albayrak hangi dizilerde oynadı, cansu ipek albayrak

İlginizi Çekebilir:  Destina Başer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Dizi ve Filmler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara