Bahadır Buyruk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bahadır Buyruk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bahadır Buyruk’tan söz edeceğiz.

Bahadır Buyruk Kimdir?

  • Oyuncu.

1991 yılında Elazığ’da dünyaya gelen Bahadır Buyruk, liseyi Bekir Gökdağ Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra lisans eğitimi de Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Anadalı’nda tamamlamıştır. DasDas Tiyatro’da oyunculuk çalışmalarına devam eden Bahadır Buyruk, ilk olarak 2016 senesinde yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Şeyma Karakuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Ayrıca Kanıt: Ateş Üstünde ve Vatanım Sensin (Yunan Askeri rolünde) gibi çeşitli dizilerde rol alan Bahadır Buyruk, FOX TV’de yayınlanan Avlu dizisinde gazeteci rolünde oynamıştır. The Woman in Purple ve Turn isimlerindeki iki kısa filmde rol alan başarılı oyuncu Bahadır Buyruk, sonrasında ise Show TV’de yayınlanan ve yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlendiği Nöbet adlı dizide Necmi Kolçak rolünde oynanmıştır. Buyruk son olarak Savaşçı adlı dizide görev almaktadır.

İlginizi Çekebilir:  KRT TV Sunucusu Ülkü Çoban Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi Kim?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bahadır Buyruk hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bahadır Buyruk ile İlgili Aramalar

Google’da Bahadır Buyruk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Bahadır Buyruk boyu Bahadır Buyruk Oynadığı Diziler Bahadır Buyruk yaş Bahadır Buyruk kimdir Bahadır Buyruk Instagram Bahadır Buyruk boyu kaç cm Bahadır Buyruk sevgilisi Bahadır Buyruk Avlu

İlginizi Çekebilir:  Hüseyin Kabalak Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara