Biyografi

Akmal Mirzo Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Akmal Mirzo kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Akmal Mirzo’dan söz edeceğiz.

Akmal Mirzo Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Haziran 1983 tarihinde Özbekistan’da dünyaya gelen Akmal Mirzo, oyuncu olarak tanınmakta ve Özbekistan’ın en popüler sanatçıları arasında yer almaktadır. Akmal Mirzo, aynı zamanda ATV’de yayınlanan ”Bozkır Arslanı Celaleddin” isimli dizide oynamıştır. Özbek oyuncu Akmal Mirzo, dizide Subutay karakterine hayat vermiştir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Akmal Mirzo, oyunculuk çalışmalarına da aktif bir biçimde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Akmal Mirzo hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Akmal Mirzo, erişim tarihi: 11 Temmuz 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi