Bahar Başar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Bahar Başar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bahar Başar’dan söz edeceğiz.

Bahar Başar Kimdir?

  • Oyuncu.

1982 yılında dünyaya gelen Bahar Başar, lisans eğitimini Oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine Erzurum Devlet Tiyatrosu’nda adım atan Bahar Başar, sonrasında İzmir Devlet Tiyatrosu’nda kariyerini sürdürmüştür. Babası müzisyen ağabeyi ise bateristtir. Bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında rol alan Bahar Başar, Şeküre Hanım, Hastalık Hastası, Kaşıkçılar gibi oyunlarda da rol almıştır. Başarılı oyuncu Bahar Başar ayrıca Arka Sokaklar, Kocan Kadar Konuş, Sebahat ve Melahat gibi projelerde de rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bahar Başar 1.66 m boyundadır. Kilo bilgisi yoktur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bahar Başar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bahar Başar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biliyo.org, erişim tarihi: 16 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.