Biyografi

Barış Görkem Günaltay Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Barış Görkem Günaltay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Barış Görkem Günaltay’dan söz edeceğiz.

Barış Görkem Günaltay Kimdir?

  • Oyuncu.

Barış Görkem Günaltay, dizi-film oyuncusudur. Oyunculuk eğitimlerini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve oyunculuk Bölümü’nde tam burslu olarak tamamlayan Barış Görkem Günaltay, aynı zamanda FOX TV ekranlarında yayınlanan Darmaduman adı dizide de rol almıştır. Yakışıklı oyuncu Barış Görkem Günaltay, söz konusu dizide Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Mert Yazıcıoğlu, Aslıhan Malbora, Necip Coşkun ve Nur Fettahoğlu gibi isimlerle beraber rol almaktadır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Barış Görkem Günaltay, oyunculuk çalışmalarına FOX TV ekranlarında yayınlanan Darmaduman adlı dizide devam etmektedir. Yakışıklı oyuncu Barış Görkem Günaltay hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • aydin.edu.tr, Özel Yetenek Drama oyunculuk Asil, erişim tarihi: 30 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.