Biyografi

Muazzez Serap Naldemir Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Muazzez Serap Naldemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Muazzez Serap Naldemir’den söz edeceğiz.

Muazzez Serap Naldemir Kimdir?

  • Oyuncu.

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Muazzez Serap Naldemir, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü’nde tamamlayan Muazzez Serap Naldemir, sonrasında oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Muazzez Serap Naldemir ayrıca BKM Mutfak’ta da çeşitli gösterilere çıkmıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Muazzez Serap Naldemir, oyunculuk çalışmalarına FOX TV ekranlarında yayınlanan Darmaduman adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Muazzez Serap Naldemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • arenaoyunculari.com, Muazzez Serap Naldemir, erişim tarihi:30 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.