Başak Güröz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Başak Güröz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Başak Güröz’den söz edeceğiz.

Başak Güröz Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Şubat 1991 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Başak Güröz’ün, babası Bulgaristan annesi Antalyalıdır. Antalya Bileydi Anadolu Lisesi’nde tamamlayan Başak Güröz, lisans eğitimini Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Başak Güröz, gitar, latin dansları ve tenis gibi çeşitli sporlarda eğitim almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Cem Belevi Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Akademi 35 Buçuk’ta oyunculuk eğitimleri alan Başak Güröz, LCW, Vatan Bilgisayar ve Panda Magic gibi çeşitli reklam filmlerinde görev almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kanıt: Ateş Üstünde adlı dizisinde Asya karakteri ile yaşamıştır. Sonrasında Bizim Hikaye adlı dizide Doktor Hülya karakterini canlandırmıştır. Ardından Erkenci Kuş dizisinde görev almıştır. Başarılı Başak Güröz, Gurur Aydoğan ile nişanlanmış ancak daha sonra ayrılmışlardır.

İlginizi Çekebilir:  Duygu Hatipoğlu Ada Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kim?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Başak Güröz 1.68 cm boyundadır 48 kilodur.

Instagram hesabından da aktif paylaşımlarda bulunan Başak Güröz, oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Başak Güröz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Merve Akkaya Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Başak Güröz ile İlgili Aramalar

Google’da Başak Güröz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Başak Güröz kimdir Başak Güröz Gurur Aydoğan Başak Güröz oynadığı diziler Başak Güröz Boyu Başak Gümülcinelioğlu Başak Güröz Kanıt Başak Güröz sevgilisi Başak Güröz Bizim Hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce