Biyografi

Dora Dalgıç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Dora Dalgıç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dora Dalgıç’tan söz edeceğiz.

Dora Dalgıç Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Ağustos 2007 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Dora Dalgıç, eğitimini İstanbul Çengelköy Havuzbaşı İlköğretim Okulu’nda sürdürmektedir. Oyunculuk kariyerine 2010 yılında Öyle Bir Geçer Zaman ki adlı dizide başlamıştır. Sonrasında 2016 yılında Güldüy Güldüy Show Çocuk adlı programda rol almıştır. Ardından 2018 ve 2019 yıllarında Can Dostlar ve Bizim Köyün Şarkısı adlı sinema filmlerinde görev almıştır. Dora Dalgıç, son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz isimli dizide Selen rolünde oynamaktadır.

Rol Aldığı Projeler

2020 Sadakatsiz (TV Dizisi)
2019 Can Dostlar (Sinema Filmi)
2018 Bizim Köyün Şarkısı (Sinema Filmi)
2016 Güldüy Güldüy Show Çocuk (TV Dizisi)
2015 Kara Ekmek (TV Dizisi)
2014 Küçük Ağa (TV Dizisi)
2013 Güneşi Beklerken (TV Dizisi)
2012 Harem (TV Dizisi)
2012 Kayıp Şehir (TV Dizisi)
2011 Umutsuz Ev Kadınları (TV Dizisi)
2011 Babam İçin 8TV Dizisi)
2010 Öyle Bir Geçer Zamanki (TV Dizisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Dora Dalgıç 1.40 cm boyundadır ve 35 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Dora Dalgıç, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu Dora Dalgıç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Dora Dalgıç ile İlgili Aramalar

Google’da Dora Dalgıç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dora Dalgıç yaş Dora Dalgıç sevgilisi Dora dalgıç – youtube Dora Dalgıç Instagram Eda Döğer Dora Dalgıç tiktok Dora Dalgıç Küçük Ağa Dora Dalgıç boyu, dora dalgıç aslen nereli, dora dalgıç boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.