Biyografi

Batuhan Sert Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Batuhan Sert kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, hangi dizilerde oynadı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Batuhan Sert’ten söz edeceğiz.

Batuhan Sert Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında İzmir’de dünyaya gelen Batuhan Sert, oyunculuk üzerine eğitimlerini Akademi 35.5 Sanat Evi’nde almıştır. Lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tam burslu olarak girmiştir. Sonrasında ise Beykent Üniversitesi Endüstriyel Ürün Tasarımı Bölümü’nde eğitimlerine devam etmiştir. Başarılı oyuncu son olarak Alın Yazım ve Çalıkuşu gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Ayrıca 2018 yılında ekranlara gelen Gülperi adlı dizide rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Batuhan Sert, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Batuhan Sert hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Batuhan Sert ile İlgili Aramalar

Google’da Batuhan Sert ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Batuhan Sert Kimdir Batuhan Sert kaç yaşında Tarık Bayrak Batuhan Sert yaşı Batuhan Sert oynadığı diziler Batuhan sert instagram Batuhan Sert boyu Nehir Çağla Yaşar, batuhan sert aslen nereli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds