Sibel Kasapoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sibel Kasapoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sibel Kasapoğlu’ndan söz edeceğiz.

Sibel Kasapoğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

11 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Sibel Kasapoğlu, lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde devam etmektedir. Cast 33 Sumru Onat Ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarına devameden Sibel Kasapoğlu, özellikle Bez Bebek adlı dizide oynadığı Özge karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bugüne kadar Yaban Gülü, Parmaklıklar Ardında, Geniş Zamanlar, Asi, Elveda Rumeli, Benden Sana Baba Olmaz, Hatırla Sevgili, Şüphenin Gölgesi, Ulak, Rodi gibi çeşitli dizi ve filmlerde görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  DHA Muhabiri Burçak Bozkuş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sibel Kasapoğlu 1.70 m boyundadır ve 65 kilodur.

Insatgram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sibel Kasapoğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sibel Kasapoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spikeri Fatih Çimen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sibel Kasapoğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Sibel Kasapoğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Reyhan Asena Keskinci Ege Tanman Fatoş Kabasakal Sevinç Aktansel Sibel Kasapoğlu oynadığı Diziler Sibel Kasapoğlu boyu Elif Ceren Balıkçı Sibel Kasapoğlu sevgilisi, sibel kasapoğlu boyu kilosu

İlginizi Çekebilir:  Esra Elönü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara