Begüm Bağca Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Eşi?

Begüm Bağca kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Begüm Bağca’dan söz edeceğiz.

Begüm Bağca Kimdir?

 • Oyuncu.

Tam adı Begüm Bağca Tiryaki’dir. Lisans eğitimini Uluslararası İlişkiler alanında tamamlamıştır. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Zaman Bülteni adlı programın sunuculuğunu yapan Begüm Bağca, aynı zamanda oyuncu olarak da bilinmektedir. Gökhan Tiryaki ile 2020 yılında evlenen Begüm Bağca, eşinin yönetmenlik koltuğunda oturduğu Alef: Mâl-i Hülya dizisinde oynamıştır. Begüm Bağca, söz konusu dizide Murat Akkoyunlu, Emel Çölgeçen, Serdar Orçin, Evren Duyal, Taner Ölmez ve Aybüke Pusat gibi isimlerle beraber rol almıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Begüm Bağca, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Begüm Bağca hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

2 thoughts on “Begüm Bağca Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Eşi?

 • Haziran 12, 2022 tarihinde, saat 20:53
  Permalink

  Kim bilmiyorum abi berbat bir oyuncu olduğu kesin. Kocası yönetmen olmasa bu berbat diksiyonu ile mümkün değil hiç bir dizide rol alamaz. İnşallah bir daha da hiç bir dizide görmeyiz. Alefteki narin karakteri her çıktığında ileri sarmak zorunda kaldım.

  Yanıtla
 • Haziran 12, 2022 tarihinde, saat 20:54
  Permalink

  Başarılı oyuncu mu? Şaka mı bu? Asla oyuncu değil ve olamaz da.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.