Berkay Celal Çetin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berkay Celal Çetin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berkay Celal Çetin’den söz edeceğiz.

Berkay Celal Çetin Kimdir?

  • Oyuncu.

2011 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Berkay Celal Çetin, oyuncu olarak tanınmaktadır ve oyunculuk çalışmalarını Yusuf Güney Gün Ajans bünyesinde sürdürmektedir. Oyunculuk çalışmalarına 2020’de TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı adlı dizide Han’ın küçüklüğüne hayat vererek başlamıştır. Genç oyuncu Berkay Celal Çetin, sonrasında Erkek Severse adlı dizide Kağan karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Erkek Severse (Kağan, TV Dizisi 2022)
  • Masumlar Apartmanı (Genç Han, TV Dizisi 2020-2022)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berkay Celal Çetin, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berkay Celal Çetin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

One thought on “Berkay Celal Çetin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

  • Mart 12, 2022 tarihinde, saat 13:36
    Permalink

    Berkay celal çetin 2011 doğumludur ??

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.