Biyografi

Bekir Köse Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Bekir Köse kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bekir Köse’den söz edeceğiz.

Bekir Köse Kimdir?

  • Sunucu.

1983 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelen Bekir Köse, 3 yaşında Kur’an-ı Kerim okumayı öğrenmiş, sonrasında Balıkesir’de hafızlığını tamamlamıştır. Akabinde Balıkesir Karesi Ortaokulu’nu ve Muharrem Hasbi Lisesi Spor Bölümü’nü tamamlamıştır. 2009 senesinde müezzin kayyım olarak göreve başlamıştır. 2015 senesinden beri bir televizyon kanalında sunuculuk yapan Bekir Köse, 15 Temmuz Şehitlik Marşı’nı seslendirmiştir. 2017’de yayınladığı ”Kardeş Kal Türkiye” adlı eseri büyük bir popülarite yakalamıştır. 2020’de Ramazan’da Show TV ekranlarındaki Sahur Vakti programını sunmuş, sonrasında Star TV’de İftara Doğru adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

Bekir Köse

Boyu ve Kilosu?

  • Bekir Köse 1.67 m boyundadır ve 60 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda yapan Bekir Köse, sunuculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı sunucu Bekir Köse hakkında merak edilen evli mi bekar mı, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak: biliyo.org, erişim tarihi: 21 Ocak 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.