Biyografi

Bengi Ceren Uluğ Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Bengi Ceren Uluğ kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bengi Ceren Uluğ’dan söz edeceğiz.

Bengi Ceren Uluğ Kimdir?

  • Oyuncu.

1999 yılında İzmir’de dünyaya gelen Bengi Ceren Uluğ, lisans eğitimine Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bengi Ceren Uluğ, oyunculuk kariyerine 2016 yılında başlamış ve bu zamana kadar çeşitli dizi ve projelerde de rol almıştır. Hayat Sevince Güzel ve Rüzgarın Kalbi gibi dizilerde rol alan Bengi Ceren Uluğ, 2017 senesinde de Kalk Gidelim adlı dizide Cennet rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Bengi Ceren Uluğ, Ozan Yalçın ile sevgilidir.

Rol Aldığı Projeler

  • 2021 – Kırık Hayatlar (TV Dizisi)
  • 2017-2020 – Kalk Gidelim (Cennet) (TV Dizisi)
  • 2016 – Hayat Sevince Güzel (TV Dizisi)
  • 2016 – Rüzgarın Kalbi (TV Dizisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bengi Ceren Uluğ 1.72 m boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bengi Ceren Uluğ, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bengi Ceren Uluğ hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds