Bengü Gürses Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Bengü Gürses kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bengü Gürses’ten söz edeceğiz.

Bengü Gürses Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ağustos 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Bengü Gürses, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk sanatları Bölümü’nde tamamlamıştır. Gürses, oyunculuğunun yanı sıra minyatür ressamı olarak da biliniyor.

İlginizi Çekebilir:  Elif Sümbül Sert Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Aynı zamanda at binme temel atış ve olimpik yay sporları ile de ilgilenmektedir. Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Yemin adlı dizide Pelin karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Bengü Gürses, son olarak Exxen’de yayınlanan Bu Benim Masalım adlı dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Bengü Gürses, söz konusu bu dizide Cemal Can Canseven ve Aleyna Tilki gibi isimlerle beraber rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Eser Karabil Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bengü Gürses 1.72 cm boyundadır ve 58 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bengü Gürses, oyunculuk çalışmalarını da sürdürmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Bengü Gürses hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Hakan Boyav Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bengü Gürses ile İlgili Aramalar

Google’da Bengü Gürses ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; bengü gürses aslen nereli, bengü gürses boyu kaç, bengü gürses hangi dizilerde oynadı, bengü gürses instagram hesabı, bengü gürses oynadığı diziler, bengü gürses evli mi bekar mı, bengü gürses sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara